Plan zajęć terapeutycznych


GRAFIK ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH NA OKRES  Marzec 2018

 W RAMACH PROJEKTU "JESTEM ASPI I DOBRZE SOBIE RADZĘ" współfinansowanych przez PFRON

UWAGA!  GRAFIK OBECNIE ULEGA KOREKTOM !!!!! PROSZĘ O SPRAWDZANIE ZAPISU NA BIEŻĄCO!


 


 

Soboty

STYCZEŃ ul. Broniewskiego 1

6 I 2018

13 I 2018

20 I 2018

27 I 2018

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

09.00-11.00

Kinga Paczosa

Klaudia Ołownia Nowa

Maciej Roszyński Gr3

Iwona FrankowskaGr6

Dominika Banasiewicz Gr21

 

Dominika Banasiewicz Gr21

Iwona Frankowska Gr6

11.15-13.15

Ewa Manowska

Klaudia Ołownia Gr12

Maciej Roszyński Gr Mała

Iwona FrankowskaGr2

 

 

12:00-13:00 Klaudia Ołownia

Iwona Frankowska Gr2

13.15-15.15

Sylwia Herniak

 

Ewa Manowska

Monika Bilska Gr10

 

Sylwia Herniak

Ewa Manowska

Klaudia Ołownia Gr 12

Kinga Paczosa

15.15-17.15

 

 

 

 

 

 

Klaudia Ołownia

Nowa

15.30-17.30

Robotyka

17.15-19.15

 

 

 

17.15-18.15

Klaudia Ołownia

 

18.30-19.30

Klaudia Ołownia

Monika Bilska Gr10

wyjazd 8:00 16:00

 

17.30-18.30

Klaudia Ołownia


 


 

Soboty

LUTY ul. Broniewskiego 1

3 II 2018

10 II 2018

17 II 2018

24 II 2018

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

09.00-11.00

Kinga Paczosa

Artur Makowiecki

Lidka Wysocka

Gr7

 

Kinga Paczosa

Artur Makowiecki

Lidka Wysocka Gr7

Iwona Frankowska Gr6

11.15-13.15

Ewa Manowska

Maciej Roszyński Gr Mała

Asia Michałek 

Gr

 

Ewa Manowska

Maciej Roszyński

Gr Mała

Sylwia Herniak

Iwona Frankowska Gr2

13.15-15.15

Klaudia Ołownia Gr12

Maciej Roszyński Gr3

Dominika Banasiewicz

Gr21

Klaudia Ołownia

Gr12

 

Maciej Roszyński Gr3

Dominika Banasiewicz Gr21

 

15.15-17.15

Sylwia Herniak

15.30-17.30

Robotyka

Klaudia Ołownia

Nowa

15.30-17.30

Robotyka

 

 

 

 

 

18.00-20.00 

Klaudia Ołownia

Nowa

Sochacka Kasia Gr9 TFC Gdynia

 

 

 

 

 

 


 


 


 

Soboty

MARZEC ul. Broniewskiego 1

3 III 2018

10 III 2018

17 III 2018

24 III 2018

31 III 2018

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

09.00-11.00

Dominika Banasiewicz 

Gr21

Iwona FrankowskaGr6

Kinga Paczosa

Klaudia Ołownia Nowa

Artur Makowiecki

Iwona Frankowska 

Gr6

Kinga Paczosa

Klaudia Ołownia

Nowa

 

 

11.15-13.15

Dominika Banasiewicz

Gr21

Iwona FrankowskaGr2

Ewa Manowska

Klaudia OłowniaGr 12

Maciej Roszyński Gr Mała

Iwona Frankowska 

Gr2

Ewa Manowska

Klaudia Ołownia Gr 12

Artur Makowiecki

 

13.15-15.15

 

13:30-15:30 Robotyka

Sylwia Herniak

Iwona FrankowskaGr6

Maciej Roszyński Gr3

13:30-15:30 Robotyka

Sylwia Herniak

Monika Bilska

Gr 10

Maciej Roszyński Gr Mała

13:30-15:30 Robotyka

15.15-17.15

 

 

 

Iwona FrankowskaGr2

 

 

 


 

 

Maciej Roszyński Gr3

 


 


 

Soboty

STYCZEŃ ul. Chopina

13 I 2018

20 I 2018

27 I 2018

08.45-10.45

Lidka Wysocka

Gr7

Ania Maciejewska

Gr 13

 9:00 -11:00 Ela Kowalska

Gr 4

9:00- 11:00 Ela Kowalska

Gr 4

Ania Maciejewska

Gr 13

Lidka Wysocka

Gr7

11.00-13.00

Lidka Wysocka

Gr 8

Kinga Kruś

Gr 1

Ela Kowalska

Gr 5

Ela Kowalska

Gr 5

Kinga Kruś

Gr 1

Lidka Wysocka

Gr 8


 


 

Soboty

LUTY ul.Chopina

3 II 2018

9 II 2018

10 II 2018

23 II 2018

24 II 2018

08.45-10.45

Ania Maciejewska

Gr 13

 

Ania Maciejewska

Gr 13

9:00-11:00 Ela Kowalska 

Gr 4

 

 

9:00-11:00 Ela Kowalska 

Gr 4

11.00-13.00

Kinga Kruś

Gr1

18:00-11:00

9-10 II biwak dla grupy VII na ul. Broniewskiego 1 Lidka Wysocka

Kinga Kruś

Gr1

Ela Kowalska 

Gr5

18:00-11:00

23-24 II biwak dla grupy VIII na ul. Broniewskiego 1 Lidka Wysocka

 

Ela Kowalska 

Gr 5


 


 

Soboty

MARZEC ul.Chopina

3 III 2018

10 III 2018

17 III 2018

24 III 2018

08.45-10.45

Ania Maciejewska

Gr 13

Lidka Wysocka

Gr 7

9:00-11:00 Ela Kowalska

Gr 4

Ania Maciejewska

Gr 13

Lidka Wysocka

Gr 7

9:00-11:00 Ela Kowalska

Gr 4

11.00-13.00

Kinga Kruś

Gr1

Lidka Wysocka

Gr 8

Ela Kowalska

Gr5

Kinga Kruś

Gr1

Lidka Wysocka

Gr 8

Ela Kowalska

Gr5


 


 

Soboty

STYCZEŃ , LUTY, MARZEC ul. Zygmunta Augusta

20 I 2018

27 I 2018

17 II 2018

27 II 2018

17 III 2018

27 III 2018

09.00-11.00

Basia Golasik Gr18

Basia Golasik Gr18

Basia Golasik Gr18

Basia Golasik Gr18

Basia Golasik Gr18

Basia Golasik Gr18

11.00-13.00

Basia Golasik Gr19

Basia Golasik Gr19

Basia Golasik Gr19

Basia Golasik Gr19

Basia Golasik Gr19

Basia Golasik Gr19


 


 

Piątki

STYCZEŃ ul. Broniewskiego 1

5 I 2018

12 I 2018

19 I 2018

26 I 2018

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

16.30-18.30

16.00-17.30 Dominika Banasiewicz

Kasia Sochacka Gr9

16.00-17.30 Dominika Banasiewicz

Ela Kowalska Gr11

16.00-17.30

Dominika

Banasiewicz

Ela Kowalska Gr11

16.00-17.30

Dominika

Banasiewicz

 

 

17.30-19.30

Monika Bilska Gr10

 

 

 

 

16:00 Kasia Sochacka Gr9

 

17.30-19.00 Kinga Paczosa


 

Piątki

LUTY ul. Broniewskiego 1

2 II 2018

9 II 2018

16 II 2018

23 II 2018

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

16.30-18.30

 

Kasia Sochacka Gr9

17:00 19:00 Monika Bilska Gr 10 / wyjście

Ela Kowalska

 

 

 

Ela Kowalska

 

17:00 19:00

Monika Bilska Gr10

 

18:00 Lidia Wysocka

18.30 noc biwak dla grupy VII ul. Broniewskiego 1 Lidka Wysocka

 

17.30-19.00

Kinga Paczosa

18:00 Lidia Wysocka

18.30 noc biwak dla grupy VIII ul. Broniewskiego 1 Lidka Wysocka

 

 

Piątki

 

MARZEC ul. Broniewskiego 1

2 III 2018

9 III 2018

16 III 2018

23 III 2018

30 III 2018

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

mała sala

duża sala

 

 

mała sala

duża sala

16.30-18.30

 

Kasia Sochacka Gr9

17:00 19:00 Monika Bilska Gr 10

Ela Kowalska

 

Kasia Sochacka Gr9

 

Ela Kowalska

 

Kasia Sochacka Gr9

 

 

 

 

 

 

 

17.30-19.00 Kinga Paczosa

 

 

 


 

 

piątki

Styczeń , Luty, Marzec ul. Chopina

12 I 2018

19 I 2018

2 II 2018

9 II 2018

2 III 2018

16 III 2018

17:00-19:00

Michalska Patrycja

Gr 16

Michalska Patrycja

Gr 16

Michalska Patrycja

Gr 16

Michalska Patrycja

Gr 16

Michalska Patrycja

Gr 16

Michalska Patrycja

Gr 16

 

 

 

poniedziałek

Styczeń, Luty, Marzec Broniewskiego1

8 I 2018

22 I 2018

5 II 2018

5 III 2018

12 III 2018

26 III 2018

16:30-18:30

Sochacka Kasia

Gr 17

Sochacka Kasia

Gr 17

Sochacka Kasia

Gr 17

Sochacka Kasia

Gr 17

Sochacka Kasia

Gr 17

Sochacka Kasia

Gr 17


 

wtorki

STYCZEŃ ul. Broniewskiego 1

3 I 2018

09 I 2018

16 I 2018

23 I 2018

30 I 2018

16:00-18:00

Sylwia Herniak

Sylwia Herniak

Sylwia Herniak

Sylwia Herniak


 


 

Środy

STYCZEŃ ul. Broniewskiego 1

3 I 2018

10 I 2018

17 I 2018

24 I 2018

31 I 2018

15.30-18.30

Klaudia Ołownia

 

Klaudia Ołownia

Klaudia Ołownia

Klaudia Ołownia

Klaudia Ołownia

Zajęcia są realizowane w ramach projektu "Jestem Aspi i Dobrze Sobie Radzę", współfinansowanych ze środków PFRON