terapia grupowa dla dorosłych z ZA

Zajęcia terapii grupowej dla osób dorosłych z zespołem Aspergera odbywają się w siedzibie Fundacji Nie-Zwykła przy ul. Powstańców Wielkopolskich 33, gabinet 6.
Terapię prowadzi mgr Roma Bajzert, psycholog, psychoterapeuta. Spotkania odbywają się w piątki w gdzinach 17.00-19.00 w następujących terminach:

• 30 stycznia
  • 27 lutego
  • 20 marca
  • 10 kwietnia
  • 8 maja
  • 29 maja
  • 19 czerwca.

ZAPRASZAMY!

SPOTKANIE PRZEDWYBORCZE

Z uwagi na kończącą się w marcu kadencję obecnego zarządu zapraszamy wszystkich członków, którym leży na sercu dobro ASPI, na spotkanie przedwyborcze 14 lutego 2015 r. o godzinie 10.00 na Broniewskiego 1.

Chcemy: przedstawić jak wygląda praca zarządu; opowiedzieć, jakie są plany; wysłuchać waszych uwag, pomysłów, propozycji zmian; odpowiedzieć na pytania, wątpliwości.

Liczymy na nowe osoby, pełne zapału, chęci i pomysłów na kontynuowanie tego dzieła, z którego wszyscy czerpiemy.

IDZIE NOWE, CHCESZ MIEĆ NA TO WPŁYW? TO PRZYJDŹ.

ANDRZEJKI

Zapraszamy naszą młodzież na zabawę Andrzejkową.
28.11 (piątek) o godzinie 17.00-19.00 na ul. Broniewskiego 1,  zapraszamy młodszą młodzież w wieku 12-14 lat.
koszt zabawy - 4 zł.
29.11 (sobota) o godzinie 17.00-20.00 zapraszamy starszą młodzież.  koszt zabawy również 4 zł.
W programie zabay konkursy, zabawy, tańce i "zadymianie".
Do zobaczenia!

spotkanie dla rodziców z seksuologiem - dr Fornalik

Przepraszamy, konieczna jest  mała zmiana - spotkanie rozpocznie się o 14.00.

Zapraszamy rodziców dzieci i młodzieży z zespołem Aspergera na spotkanie z seksuologiem dr Izabelą Fornalik. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 14 grudnia o godzinie 16.00 w lokalu terapeutycznym Aspi.

koszt udziału w spotkaniu wynosi: