WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW

Zarząd Stowarzyszenia ASPI zawiadamia wszystkich członków o obowiązkowym Walnym Zgromadzeniu Członków, które odbędzie się w niedzielę w dniu 29 marca 2015 roku o godzinie 16,00 w Lokalu ASPI przy ul. Broniewskiego 1 w Bydgoszczy

Podczas zebrania zostanie wybrany zarząd na nową kadencję, zostaną podjęte uchwały dotyczące sprawozdania merytorycznego, finansowego, Komisji Rewizyjnej, budżetu na rok 2015, regulaminów wewnętrznych, które będą obowiązywały od dnia 1 kwietnia br. oraz omówione sprawy bieżące i propozycje zebranych.

KAWIARENKA RODZICA

Czas leci bardzo szybko, zbliża sie kolejne spotkanie z cyklu "Kawiarenka Rodzica". Już w najbliższą niedzielę 22 lutego od godz. 17,00 do 19,00.

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą podzielić się swoimi smutkami, radościami, wątpliwościami. Chcecie sie wzajemnie, bliżej poznać i poczuć, że nie  jesteście sami w tych naszych aspikowych kłopotach? Przyjdźcie i bądźcie z nami.:)

Serdecznie zapraszamy do Lokalu Terapeutycznego przy ul.Broniewskiego 1.

Do zobaczenia

Noc planszówek

Młodzież z Aspi oraz sekcja dorosłych na koniec ferii 28 lutego organizują NOC PLANSZÓWEK. zabawa potrwa od 20.00 do 24.00. Później wspólne nocowanie. Do zabawy zapraszamy wszystkich chętnych, także wolontariuszy, którzy ukończyli 14 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w spotkaniu po przedstawieniu pisemnej zgody rodzica. Każdy przynosi własny prowiant i śpiwór.

Do dyspozycji uczestników są następujące gry:

Walentynki!!!

Uwaga ! Młodzież organizuje zabawę walentynkową 15 lutego o 17.00 na Barce Lemara. Zapraszamy wszystkich młodych i nieco starszych Aspich oraz wolontariuszy. Osoby towarzyszące mile widziane! Amory juz szykują strzały :)

terapia grupowa dla dorosłych z ZA

Zajęcia terapii grupowej dla osób dorosłych z zespołem Aspergera odbywają się w siedzibie Fundacji Nie-Zwykła przy ul. Powstańców Wielkopolskich 33, gabinet 6.
Terapię prowadzi mgr Roma Bajzert, psycholog, psychoterapeuta. Spotkania odbywają się w piątki w gdzinach 17.00-19.00 w następujących terminach:

• 30 stycznia
  • 27 lutego
  • 20 marca
  • 10 kwietnia
  • 8 maja
  • 29 maja
  • 19 czerwca.

ZAPRASZAMY!

SPOTKANIE PRZEDWYBORCZE

Z uwagi na kończącą się w marcu kadencję obecnego zarządu zapraszamy wszystkich członków, którym leży na sercu dobro ASPI, na spotkanie przedwyborcze 14 lutego 2015 r. o godzinie 10.00 na Broniewskiego 1.

Chcemy: przedstawić jak wygląda praca zarządu; opowiedzieć, jakie są plany; wysłuchać waszych uwag, pomysłów, propozycji zmian; odpowiedzieć na pytania, wątpliwości.

Liczymy na nowe osoby, pełne zapału, chęci i pomysłów na kontynuowanie tego dzieła, z którego wszyscy czerpiemy.

IDZIE NOWE, CHCESZ MIEĆ NA TO WPŁYW? TO PRZYJDŹ.