ROZMOWY DLA DOROSŁYCH

ZAPRASZAMY NA PIERWSZĄ W TYM ROKU KAWIARENKĘ RODZICA, W OSTATNIĄ NIEDZIELĘ STYCZNIA ( 31-01-2016) NA GODZINĘ 17,00-19,00 DO NASZEGO LOKALU PRZY UL. BRONIEWSKIEGO 1.

DO ZOBACZENIA.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

UWAGA! UWAGA! Mali i duzi, zapraszamy na warsztaty, aby uśmiech zagościł na buzi.

1) Już 22 listopada w niedzielę od godziny 16,30 na Broniewskiego 1 rozpoczynają się Warsztaty Aniołkowe. Prosimy o przyniesienie 0.5 kg soli i 0.5 kg mąki, miskę do wyrabiania masy solnej i wałek, a na ozdobę ziarenka pieprzu, grochu, kawy i inne elementy przydatne w tej materii :)

SPOTKANIA DLA KOBIET

Stowarzyszenie ASPI  rozpoczyna zajęcia grupy terapeutycznej dla kobiet, które pragną coś zmienić w relacjach z partnerami (pierwotnie miała to być grupa wsparcia dla żon i partnerek osób z zespołem Aspergera lub z wyraźnymi cechami autystycznymi, ale postanowiliśmy powiększyć grupę).

Grupa Wsparcia dla Kobiet

Stowarzyszenie ASPI w październiku 2015, zamierza rozpocząć zajęcie grupy terapeutycznej dla żon i partnerek osób z zespołem Aspergera lub z wyraźnymi cechami autystycznymi. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, a poprowadzi je psycholog - mgr Roma Bajzert.

GRUPA WSPARCIA DLA RODZICÓW z projektu Świadomy Rodzic...

Zapraszamy na Grupę Wsparcia (GW), którą będziemy realizować w ramach projektu "Świadomy rodzic dziecka z zespołem Aspergera" współfianansowanego ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

Planujemy comiesięczne spotkania z pedagogiem oraz spotkania z psychologiem raz w miesiącu od IX do XII 2015 roku.