Dorastać w grupie- projekt inny niż wszystkie

Ogłaszamy nabór na zajęcia dodatkowe w 2015 roku w ramach projektu:

„Dorastać w grupie”, który będziemy realizować przy współudziale środków PFRON pochodzących z Urzędu Marszałkowskiego woj. Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

Zapraszamy dzieci w wieku 10-15 lat posiadające orzeczenie o niepełnosprawności oraz diagnozę Zespołu Aspergera lub wysoko funkcjonującego autyzmu.

Oferujemy następujące zajęcia do wyboru, wszystkie organizowane na terenie miasta Bydgoszczy:

KAWIARENKA RODZICA

Serdecznie zapraszamy na ostatnią w tym roku szkolnym Kawiarenkę Rodzica 31 maja o godz. 17 do 19.

Zapraszamy wszystkich nowych rodziców, również tych nie zrzeszonych, aby podzielili się tym, co ich najbardziej martwi- zobaczycie, że to nie takie straszne mieć w domu Aspika :).

Przyjdźcie naładować baterie przed wakacyjną przerwą. Do zobaczenia.

KIERMASZ "ZMIEŃ WŁAŚCICIELA"

Wychodząc naprzeciw zasłyszanym głosom, chcemy zorganizować kiermasz pn. "Zmień właściciela".

W zamyśle ma to być czas i miejsce, aby wzbogacić się o nowy ciuszek, książkę, zabawkę... dla siebie i najbliższych.

Masz za ciasno w szafie? Nie używasz, a szkoda Ci wyrzucić ? Przeczytałeś/aś i nie chcesz do niej wracać? Twoje dziecko "wyrosło" z zabawki, gry, maskotki?

PIKNIK RODZINNY

CO?

Już tradycyjnie organizujemy PIKNIK RODZINNY z okazji zakończenia roku szkolnego.

GDZIE?

Tym razem w Stajni Victoria  ul. Ks. A. Szamarzewskiego 54 na osiedlu Piaski w Bydgoszczy.

KIEDY?

Piknik odbędzie się 14 czerwca (niedziela) w godzinach 11.00-14.00.

uwaga! Zmiana terminu!

Nastąpiła zmiana terminu grupy wsparcia dla osób dorosłych z ZA. Spotkanie odbędzie się 15 maja o 17.00 w gabinecie nr 6 przy ul. Powstańców Wielkopolskich 33.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem 604-839-609.

Zapraszamy!

klub młodzieżowy

Zapraszamy dorosłą młodzież na spotkanie klubu młodzieżowego w niedzielę 10 maja o godz. 17.00 w lokalu p[rzy ul. Broniewskiego 1.

Tematam spotkania będą wakacje, nasza aktywność na YouTube, plany klubu na przyszłość.

Kawiarenka Rodzica

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kawiarenka Rodzica w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 17.00 do 19.00 do naszego lokalu przy ul.Broniewskiego 1.

Będzie z nami pedagog Lidia Wysocka, która wspiera nas i radzi, oraz wyjaśnia zawiłości związane z edukacją szkolną osób z ZA.

Do zobaczenia